Agenda osoa

azaroa 8 (astelehena)

Martin Ugalde

Martin Ugalde: Exilioak eta hizkuntzak, ahulenak gogoan; Anjel Lertxundi

19:00 | Liburutegi Nagusia - San Jerónimo - Ekitaldi aretoa
Luis Landero

El huerto de Emerson, Luis Landero

Beteta
19:00 | Ernest Lluch K.E.

azaroa 9 (asteartea)

María Belmonte

En tierra de Dioniso, María Belmonte

19:00 | San Telmo Museoa
María Dueñas

Sira, María Dueñas

19:00 | Tomasene K.E.

azaroa 10 (asteazkena)

Belle de Jour

Belle de Jour (1966)

19:30 | Tabakalera
marta barone

Ciudad sumergida, Marta Barone

19:00 | Okendo K.E.

azaroa 11 (osteguna)

Jordi Amat

El hijo del chófer, Jordi Amat

19:00 | Tabakalera
Paolo Giordano

En tiempos de contagio, Paolo Giordano

19:00 | Koldo Mitxelena
Las flores del mal

Las flores del mal

19:00 | Tomasene K.E.

azaroa 12 (ostirala)

Jean Dêsy

Akulturazioa, kolonialismoa eta kultur aniztasuna; Jean Désy & Aurelia Arkotxa

Azken ordukoak
18:30 | Tabakalera- Ruiz Balerdi aretoa
Edurne Portela

Los ojos cerrados, Edurne Portela

19:00 | Okendo K.E.

azaroa 13 (larunbata)

Leila Slimani

El país de los otros, Leila Slimani

Agortuta
18:30 | Aiete K.E.
May Gorostiaga

Ipuin Kontalarien VII. maratoia: May Gorostiaga

18:00 | Liburutegi Nagusia - San Jerónimo - Ekitaldi aretoa

azaroa 14 (igandea)

Orain ez dago ekitaldirik erakusteko

azaroa 15 (astelehena)

Gogoan dut, irakurketa musikatua

Gogoan dut, irakurketa musikatua; Aritz Galarraga & Ibonrg

19:00 | Liburutegi Nagusia - San Jerónimo - Ekitaldi aretoa

azaroa 16 (asteartea)

Manuel Jabois

Miss Marte, Manuel Jabois

Beteta
19:00 | Liburutegi Nagusia - San Jerónimo - Ekitaldi aretoa
Eider Rodriguez

Eraikuntzarako materiala, Eider Rodríguez

19:00 | Ernest Lluch K.E.

azaroa 17 (asteazkena)

David Grossman

La vida juega conmigo, David Grossman

19:00 | Antzoki Zaharra

azaroa 19 (ostirala)

Goizalde Landabaso

Oroitu ezin dena, Goizalde Landabaso + Jon Benito

16:00 | EHUko Filosofia Fakultateko areto nagusia
Euskal literaturaren historia sobrenatural bat

Euskal literaturaren historia sobrenatural bat, Irati Jimenez

19:00 | Liburutegi Nagusia - San Jerónimo - Ekitaldi aretoa
javier cercas

Independencia, Javier Cercas

Beteta
19:00 | Okendo K.E.

azaroa 20 (larunbata)

azaroa 21 (igandea)

Los hermanos Machado, Teatro del Temple

Los hermanos Machado, Teatro del Temple

19:30 | Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
2022 © copyright
Donostia Kultura