Agenda completa

8 Noviembre (lunes)

Martin Ugalde: Exilioak eta hizkuntzak, ahulenak gogoan

Martin Ugalde: Exilioak eta hizkuntzak, ahulenak gogoan; Anjel Lertxundi

19:00 | Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades

El huerto de Emerson, Luis Landero

Completo
19:00 | Ernest Lluch K.E.

9 Noviembre (martes)

María Belmonte

En tierra de Dioniso, María Belmonte

19:00 | San Telmo Museoa
María Dueñas

Sira, María Dueñas

19:00 | Tomasene K.E.

10 Noviembre (miércoles)

Belle de Jour

Belle de Jour (1966)

19:30 | Tabakalera

Ciudad sumergida, Marta Barone

19:00 | Okendo K.E.

11 Noviembre (jueves)

Jordi Amat

El hijo del chófer, Jordi Amat

19:00 | Kutxa Kultur Plaza - Tabakalera
Las flores del mal

Las flores del mal

19:00 | Tomasene K.E.
Paolo Giordano

En tiempos de contagio, Paolo Giordano

19:00 | Koldo Mitxelena

12 Noviembre (viernes)

Jean Dêsy

Aculturación, colonialismo y diversidad cultural; Jean Désy & Aurelia Arkotxa

Última hora
18:30 | Tabakalera- Ruiz Balerdi aretoa
edurne portela

Los ojos cerrados, Edurne Portela

19:00 | Okendo K.E.

13 Noviembre (sábado)

 Leila Slimani

El país de los otros, Leila Slimani

Agotado
18:30 | Aiete K.E.
May Gorostiaga

Ipuin Kontalarien VII. maratoia

18:00 | Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades

14 Noviembre (domingo)

Actualmente no hay eventos para mostrar

15 Noviembre (lunes)

Gogoan dut, irakurketa musikatua

Gogoan dut, irakurketa musikatua; Aritz Galarraga & Ibonrg

19:00 | Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades

16 Noviembre (martes)

Manuel Jabois

Miss Marte, Manuel Jabois

Completo
19:00 | Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
Eider Rodríguez

Eraikuntzarako materiala, Eider Rodríguez

19:00 | Ernest Lluch K.E.

17 Noviembre (miércoles)

David Grossman

La vida juega conmigo, David Grossman

19:00 | Teatro Principal

19 Noviembre (viernes)

Goizalde Landabaso

Oroitu ezin dena, Goizalde Landabaso + Jon Benito

16:00 | Aula Magna de la Facultad de Filosofía de la UPV-EHU
Euskal literaturaren historia sobrenatural bat

Euskal literaturaren historia sobrenatural bat, Irati Jimenez

19:00 | Biblioteca Central - San Jerónimo - Sala de actividades
Javier Cercas

Independencia, Javier Cercas

Completo
19:00 | Okendo K.E.

20 Noviembre (sábado)

21 Noviembre (domingo)

Los hermanos Machado, Teatro del Temple

Los hermanos Machado, Teatro del Temple

19:30 | Imanol Larzabal Aretoa (Lugaritz K.E.)
2022 © copyright
Donostia Kultura