Agenda osoa

azaroa 13 (astelehena)

ipuinaren-ordua-giza-eskubideak

Ipuinaren ordua - Giza Eskubideak

Kontsultatu ordutegiak | Hainbat kulturetxeetan

azaroa 14 (asteartea)

vademekun-zirkozaurre

Vademekun, Zirkozaurre

18:00 | Aiete K.E.
ipuinaren-ordua-giza-eskubideak

Ipuinaren ordua - Giza Eskubideak

18:00 | Loiola K.E.

azaroa 15 (asteazkena)

rosa montero

El oficio de escribir, Rosa Montero

19:30 | Tomasene K.E.
ipuinaren-ordua-giza-eskubideak

Ipuinaren ordua - Giza Eskubideak

Kontsultatu ordutegiak | Hainbat kulturetxeetan

azaroa 16 (osteguna)

nobela-eta-historia-ii-literatura-eta-memoria-uxue-alberdi

Nobela eta historia II: Literatura eta memoria, Uxue Alberdi

19:30 | Liburutegi Nagusia - San Jerónimo - Ekitaldi aretoa
ipuinaren-ordua-giza-eskubideak

Ipuinaren ordua - Giza Eskubideak

Kontsultatu ordutegiak | Hainbat kulturetxeetan

azaroa 19 (igandea)

Orain ez dago ekitaldirik erakusteko

azaroa 20 (astelehena)

utopias-ii-hijos-de-walden-sergio-de-molino-ivan-repila

Utopías II: Hijos de Walden, Sergio del Molino, Iván Repila

18:30 | Liburutegi Nagusia - San Jerónimo - Ekitaldi aretoa
ipuinaren-ordua-giza-eskubideak

Ipuinaren ordua - Giza Eskubideak

Kontsultatu ordutegiak | Hainbat kulturetxeetan

azaroa 21 (asteartea)

Bihotz handiegia, Eider Rodriguez

19:30 | Ernest Lluch K.E.
sabor-critico-xabier-gutierrez

Sabor crítico, Xabier Gutiérrez

19:00 | Elkar liburu-denda
ipuinaren-ordua-giza-eskubideak

Ipuinaren ordua - Giza Eskubideak

18:00 | Loiola K.E.

azaroa 22 (asteazkena)

Metropolis

Metrópolis (Fritz Lang, 1926)

20:00 | Tabakalera
ipuinaren-ordua-giza-eskubideak

Ipuinaren ordua - Giza Eskubideak

Kontsultatu ordutegiak | Hainbat kulturetxeetan

azaroa 23 (osteguna)

visiones-de-la-novela-john-banville

Visiones de la novela II, John Banville

19:30 | San Telmo Museoa
literaktum-wikilantegia-wikitaller

Literaktum Wikilantegia / Wikitaller

17:30 | Liburutegi Nagusia - Haur saila
ipuinaren-ordua-giza-eskubideak

Ipuinaren ordua - Giza Eskubideak

Kontsultatu ordutegiak | Hainbat kulturetxeetan

azaroa 24 (ostirala)

urrezko-giltza-patxi-zubizarreta-jokin-mitxelena

Urrezko giltza; Patxi Zubizarreta, Jokin Mitxelena

18:00 | Liburutegi Nagusia - San Jerónimo - Ekitaldi aretoa
cenar-con-madame-bovary

Cenar con Madame Bovary

Agortuta
19:30 (solasaldia) / 21:00 (afaria) | Gastronomiazko Euskal Anaiartea (Elbira Zipitria kalea 2)
ipuinaren-ordua-giza-eskubideak

Ipuinaren ordua - Giza Eskubideak

18:00 | Lugaritz K.E.

azaroa 25 (larunbata)

ali baba

Ali Baba eta 40 lapurrak, Borobil Teatro

17:30 | Ernest Lluch K.E.
poesia-y-vermu-benjamin-prado-julia-otxoa

Poesía y vermú, Benjamin Prado

12:30 | Troa Zubieta libreria
siete-maneras-de-decir-manzana-benjamin-prado

Siete maneras de decir manzana, Benjamín Prado

10:00 | Troa Zubieta liburu-denda
ibilbide-literarioa-victor-hugori-bisitan

Ibilbide literarioa: Victor Hugori bisitan

11:00 | Pasai San Pedroko torrea

2017 © copyright
Donostia Kultura Donostiako udala